Naše reference

Kamarád mě poprosil o instalaci rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu. Asi to s kamarádem bude na delší dobu ale i tak mu na můj web hodím jeho postup se stavbou RD :)

Zákazník si sám zboural jádro a některé další věci si bude dělat sám. Zjistil jsem, že pán je architekt. Sám si totiž udělal spárořez a navrhl koupelnu. Záchod a koupelna bude spojená. Jako bonus pro nás je stoupačka v HTčku. V klidu jsme to mohli rozebrat a předělat podle představ zákazníka. Koupelna by měla být hotová začátkem nového měsíce....

V nejbližší době začneme na této zakázce kde Nás čekají rozvody vody a kanalizace. Možná i něco dalšího ale to je zatím ve hvězdách. Zákazníci to chtějí dělat postupně. Byt je vybydlený a potřebují to dát nějak dohromady pro další nájemce.

Budeme naceňovat jednu starší zástavbu a možná to klapne :) Bude se jednat o kompletní rekonstrukci. V předsíni nad dveřmi je transformátor ze 120V na 240V :) celý ten barák ukrývá kus historie.

Pro tuto zákaznici jsme už jeden byt na Roztylech dělali. O to víc mě těší, že se znovu rozhodla pro Nás. Tentokrát se jedná o byt 2+1 ve Strašnicích. Největší překvapení Nás čekalo ohledně jádra. Bylo totiž komplet z betonu cca 6-8 cm. Stoupačky vody i kanalizace jsou natažený v nějakém světlíku kde jsou uchycený na dobrý slovo :) Asi...

Vyfotil jsem snad všechny koupelny v SIKU na Černým Mostě. Fotky jsou určené pro inspiraci. Odebírám od nich už nějaký ten rok. Mám u nich pěkné slevy na vše do koupelen a kuchyní. Pokud se rozhodnete pro naší firmu tak Vám jsme schopni zajistit slevy okolo 10-20 %.

Rekonstrukce rozvodu vody, kanalizace, úprava topení a nový obklad s dlažbou. Jedná se o levnější variantu. Zákazník nechtěl žádný přepych ale šlo mu pouze o funkčnost.

Byl to trošku špek ale podařilo se hlavně ty dvě vrstvy tapet na betonové zdi :) Voda, kanalizace, elektrika, perlinka, štuk, výmalba a nové linoleum. Kuchyň bude Ikeácka. Snad se mi to podaří vyfotit až bude složená.