Naše reference

3.2.2020 jsme odstartovali kompletní rekonstrukci bytu. Je zde kompletní změna dispozice. Nic nikde nezůstane na svém místě. Zákazník bude mít možnost navštívit Keramiku Soukup s kterýma jsem nově začal spolupracovat. Zákazník dostane prvotřídní služby. 1. lepší cenu, 2. návrh koupelny a poradenství, 3. projít se po třípatrovém showroomu kde...

Tahle zákaznice mě potěšila :) zase jsme dělali něco na doporučení. Tady šlo pouze o obklady v koupelně.

Tady nás čeká rozvod topení v industriálním stylu. Všechny spoje lisujeme a na jedné fotce uvidíte jak vypadá standardní spoj po zásahu plamenem, cínu a pasty. Páteřní rozvod udělala jiná firma, která to nedokončila. Fotky doplním až bude hotovo. Zatím jsem hodím foto načaté práce.

Kamarád mě poprosil o instalaci rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu. Asi to s kamarádem bude na delší dobu ale i tak mu na můj web hodím jeho postup se stavbou RD :)

Zákazník si sám zboural jádro a některé další věci si bude dělat sám. Zjistil jsem, že pán je architekt. Sám si totiž udělal spárořez a navrhl koupelnu. Záchod a koupelna bude spojená. Jako bonus pro nás je stoupačka v HTčku. V klidu jsme to mohli rozebrat a předělat podle představ zákazníka. Koupelna by měla být hotová začátkem nového měsíce....

V nejbližší době začneme na této zakázce kde Nás čekají rozvody vody a kanalizace. Možná i něco dalšího ale to je zatím ve hvězdách. Zákazníci to chtějí dělat postupně. Byt je vybydlený a potřebují to dát nějak dohromady pro další nájemce.