Naše reference

Kompletní rekonstrukce koupelny v Praze. Od podlahy po strop včetně pouzdra do SDK. Posunutí příčky aby se koupelna zvětšila. Předělaní elektra včetně rozvaděče.

Rekonstrukce sociálního zařízení pro významnou firmu. Rekonstrukce od podlahy po strop včetně výměny vodoměrů a požárních ventilů. Více fotek postupně přidám nebo odkaz na IG kde najdete video ze stavby.

Máme tu další rekonstrukci komerčního prostoru. Ano osobně bych to celkově více rozsvítil ale jak se říká náš zákazník náš pán :)

Rekonstrukce koupelny, obýváku, kuchyně a předsíně. Jedná se o kompletní rekonstrukci včetně elektra, vody a kanalizace. Dokončení bude tento měsíc a následně vložím zbytek fotek.

Nová koupelna s WC v bytě kde nikdy nic takového dřív nebylo. Starší byty v Praze měli společné WC na chodbě a koupelnu si každý řešil podle sebe. Někdo měl sprchový kout v kuchyni a některé byty měli i vanu. Tady byl podomácku vyrobený sprchový kout u kuchyňské linky.

Zákazník nás oslovil s požadavkem na položení venkovní dlažby včetně úpravy terénu. Praha Čimice.

Zákaznice z NEXT REALITY Nás požádala o opravu schodiště u vstupu do RD. Jednalo se i o vstup z druhé strany na zahradu.

Tohle byl celkem fofr. Jeden ze stálých zákazníku Nás oslovil s tím, jestli zvládneme zámkovou dlažbu. Ve čtvrtek odjeli na výlet a v neděli večer se vrátili. V pátek se připravily kontejnery a v sobotu ráno se koplo do země. V neděli večer neměli kluci co dělat :) :) :) Za dva dny vykopali skoro 4 kubíky hlíny. Následně v...